راهنمای کامل خرید فایل از طریق درگاه موبایلی (سایت شمس گنبد)

www.shamsgonbad.ir

راهنمای خرید فایل  از درگاه موبایلی  سایت شمس گنبد

 

کاربر گرامی راهنمای حاضر مسیر کامل فرآیند خرید موبایلی از سایت شمس گنبد را نشان می دهد، همواره برای دیدن تصویر هریک از مراحل ششگانه در اندازه ی واقعی بر روی تصاویر هر بخش کلیک کنید. توجه نمایید که این مراحل در فرآیند خرید به سرعت طی می گردد و جهت تفهیم بهتر شما، بدین صورت تشریح شده است.

تصویر یک: در این مرحله باید کد دستوری خرید فایل مورد نظر را وارد کنید. مثلا قصد خرید فایل با کد محصول 1 را داریم بدین منظور با هر نوع گوشی ای که در دست دارید! چه یک گوشی ساده تا یک گوشی دیجیتال پیشرفته کد دستوری خرید را وارد کنید و کلید تماس گوشی یا کلید ارسال را کلیک کنید. توجه کنید که عدد 1 برای این محصول نمونه بوده و می تواند متغییر باشد، بخش های دیگر برای فروشگاه فایل ثابت است.


 

تصویر یک- کلیک بر روی دکمه خرید

 

 

تصویر دو: اکنون روی گوشی شما عبارت شماره کارت بانکی خود را وارد کنید نمایش در خواهد آمد. شما می بایست شماره ی کارت بانکی عضو شتاب خود که معمولا دوازده رقمی ست را در بخش مشخص شده درج کرده و کلیک ارسال را بزنید. بر حسب زبانی که برای اپراتور سیمکارت تان انتخاب کرده اید این بخش ممکن است به صورت فارسی یا فینگلیش باشد.

تصویر دو- درج شماره کارت بانکی

 

تصویر سه: در این مرحله می بایست رمز دوم کارت بانکی خود را وارد نمایید.

درصورتی که در مورد نحوه ی گرفتن رمز دوم کارت بانکی مشکل دارید، حتما بخش راهمای این قسمت را از اینجا مطالعه نمایید.

 


تصویر سه- وارد کردن رمز دوم

 

تصویر چهار: اکنون مبلغی که باید پرداخت کنید به نمایش در خواهد آمد. در صورت تایید باید کلید 1 را ارسال کنید. توجه کنید که این یک دستور ثابت درگاه پرداخت است و ربطی به کد محصول ندارد. این عدد همواره یک است.

تایید پرداخت مبلغ خرید

 

تصویر پنج: با پرداخت موفق هزینه ی خرید فایل، شماره رسید به شکل زیر به نمایش در خواهد آمد . البته دستورالعمل نمایش داده شده بلافاصله از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.با ارسال شماره رسید و کد محصول به شماره ی قید شده می توانید لینک دانلود را دریافت نمایید.


نمایش پرداخت موفق و شماره رسید.

 

 

تصویر شش: شماره رسید خرید از طریق سامانه ی پیامک سایت شمس گنبد برای شما ارسال می گردد. شما می توانید با ارسال این شماره رسید و کد محصول که در ابتدای هر پست در ج شده ؛ به شماره 09116630502 لینک دانلود فایل را دریافت نمایید. درصورت تمایل ذکر نمایید قصد دریافت فایل از طریق تلگرام را دارید تا فایل خریداری شده از این طریق ارسال گردد.

ارسال پیامک شماره رسید به خریدار

 


 


درصورت وجود هر گونه ابهام در هریک از مراحل بالا می توانید مراتب را از یکی از طرق زیر پیگیری نمایید:

یک- بخش نظرات هر یک از پست های مطلب

دو- مکاتبه با ایمیل زیر

shamsgonbad.ir@gmail.com

سه- استفاده از فرم تماس با ما

چهار- ارتباط از طریق شبکه اجتماعی تلگرام با اکانت زیر:

shamsgonbad@

www.telegram.me/shamsgonbad

 

پنج- تماس با 09116630502 از ساعت 9 صبح الی ساعت 21

به صفحه ی آشنایی با ما خوش امدید- ما در چند بخش مختلف به طور کامل خود را معرفی می نماییم. برای آشنایی کامل با ما روی هریک از بخش ها کلیک نمایید.