loading...
فارع التحصیلان و دانشجویان موسسه شمس گنبد
مدیریت خودکارکانال تلگرام
مدیریت خودکار کانال تلگرام

تبلیغات


http://up.shamsgonbad.ir/view/1106177/ads-468x60-62.gif

دسترسی سریع


سامانه جامع آموزش دانشگاه شمس  آپلود رایگان شمس گنبد

کتابخانه مجازی شمس گنبد  کانال ویدیویی شمس گنبد

گالری تصاویر سایت شمس گنبد  بازی آنلاین سایت شمس گنبد 

همکایی در فروش فایل سامانه قدرتمند و رایگان پارسیان فایل
لیست برخی محصولات:
*گزارش کارآموزی-110 صفحه -word کارشناسی و کاردانی)
* سمینار عملکرد میکروسیلیس در بتن مقاومت بالا (کارشناسی ارشد)
*پروژه کامل فاضلاب(طراحی شبکه جمع آوری فاضلاب)( کارشناسی و کاردانی)

راهنمای خرید و پشتیبانی:
راهنمای کامل خرید فایل به صورت آنلاینپشتیبانی 09116630502 + تلگرام

*پشتیبانی از طریق پیامک+ تماس تلفنی+ شبکه های اجتماعی تلفن همراه
*لیست خریداران و شماره رسید خرید هر محصول به بخش نظرات آن اضافه شد.(بروزرسانی:25-6-94)

آخرین ارسال های انجمن
Admin بازدید : 9358 نظرات (0)

 قوانین و اساسنامه استفاده از تالارگفتگوی سایت فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه شمس

با راه اندازی تالار گفتگوی دانشگاه شمس سعی در ایجاد محیطی آرام و سالم برای تبادل اطلاعات بین دانشجویان وفارغ التحصیلان عزیز را داریم. امیدواریم شما کاربر گرامی با رعایت قوانین و مقررات مجموعه در کنار سایر عزیزان به پیشبرد این هدف بکوشید.

قانون شماره 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. استفاده از تصاویر نامناسب به عنوان آواتار غیر مجاز می باشد.

قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پيام ایشان باشد.

قانون شماره 4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 5) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، نام وی را ذکر نمایید.مسئولین سایت در قبال عدم ذکر منبع مطالب از سوی نویسنده مسئولیتی ندارند.

قانون شماره 6) استفاده از مطالب این سایت و تالار در دیگر منابع سمعی و بصری دیگر تنها با درج لینک سایت و عنوان سایت فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه شمس گنبد ونویسنده اصلی مطلب مجاز تلقی خواهد شد.

قانون شماره 7)  در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 8 در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. در ضمن از بیان نظرات متضاد پیرامون یک مطلب که موضع شما را نسبت به آن مشخص نمی کند خودداری نمایید.

قانون شماره 9) در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره 10) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

قانون شماره 11) از نوشتن یك سوال و یا یك نامه در تالارهای مختلف خودداری كنید. طبق قانون شماره 5 تالار مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنید و فقط در آن تالار نامه خود را ارسال كنید.

قانون شماره 12) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

قانون شماره 13) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از تالارها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 14 ) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد. برخورد با کاربران به صورتهای درج اخطار برای کاربران در ابتدا و در وصورت تعدد اخطار ها و تکرار نام کاربری مسدود می گردد و در صورت ایجاد نام کاربری جدید توسط همان کاربر، نام کاربری جدید نیز مسدود خواهد ماند.

قانون شماره 15)  در زمان مطرح كردن مطلبی در تالارها ، به مسایل و قوانین احترام بگزارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 16) قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای «ایرانی» دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در تالارها ممنوع می باشد.

قانون شماره 17) ثبت نام با چند نام و نام کاربری برای یک نفر در سايت ممنوع است. و در صورت تعدد به جز یک نام کاربری بقیه نامها حذف خواهد شد.

قانون شماره 18) ارسال مطلب سياسي يا نقد مذهبي در تالار این سایت غیر مجاز بوده و مسئولین سایت می توانند نام کاربری شما را غیر فعال نمایند.

قانون شماره 19) کاربران گرامی باید مطابق هریک از بخش ها و موضوعات مطرح در تالار سوالات و تاپیک های خود را قرار دهند در غیر اینصورت مدیران سایت حق جابجایی و انتقال پست ها و مطالب کاربران و ویرایش و تغییر در کامنت های آنها را خواهند داشت.

قانون شماره 20) استفاده از عبارات تبلیغاتی به جز لینک وبلاگها و سایتهای شخصی کاربر به عنوان امضاء در انتهای هریک از تاپیک ها ممنوع بوده و مدیران سایت حق تذکر و مسدود کردن اکانت کاربران متخلف را دارند.

قانون شماره 21) قوانین سایت می توانند به مرور زمان تغییر کنند و کاربران به صورت دوره ای مثلا هفته ای باید به سایت مراجعه و تغییرات را مشاهده نمایند.

قانون شماره 22) با توجه به تعدد کامنت های خصوصی ارسالی به مدیران سایت، جوابهای کامنت های قابل پاسخ حداکثر تا یک هفته بعد از ارسال کامنت پاسخ داده خواهد شد. مدیران سایت حق عدم پاسخگویی به کامنت هایی که تمایل به پاسخ آنها را نداشته باشند را دارند.

 

قانون شماره 23) تاپیک های ارسالی توسط کاربران که به تشخیص مدیران سایت ، دارای مشکل ازهر نظر میباشند یا نیاز به جابجایی در تالارهای سایت دارند، میتوانند توسط سایت ویرایش گردند.

 

 قانون شماره 24) پاسخ های ارسالی توسط کاربران که به تشخیص مدیران سایت ، دارای مشکل ازهر نظر میباشند، میتوانند توسط مدیران سایت ویرایش و یا حتی حذف گردند.

 

 

قانون شماره 25) منظور از مدیران سایت: مدیرکل سایت، پلیس انجمن، معاون کل تالار و معاونت های هریک ازتالارهای گفتگو می باشد. البته با توجه به سطح دسترسی که برای هریک از آنها در نظر گرفته شده است.

 

 

قانون شماره 26) پلیس انجمن به نمایندگی ازمدیر کل سایت، می تواند با کاربران متخلف که قوانین سایت را رعایت نمی کنند برخورد نماید. که این برخورد میتواند شامل بیان تذکر، دادن اخطار به کاربر متخلف و درانتها گزارش برای مسدود شدن کاربر می باشد.

 

 

قانون شماره 27) کاربران بعد از دریافت 8 اخطار، از ادامه ی فعالیت در سایت محروم خواهند گردید.

 قانون شماره 28) مدیران سایت در صورت نیاز حق ویرایش مطلب کاربران را دارند.


قانون شماره 29) درج اگهی های تبلیغاتی تنها برای مدیر سایت با نام کاربری admin مجاز است


قانون شماره 30) درج آگهی های تبلیغاتی در انتهای پست های کاربران در تالار گفتگو و سایت تنها برای مدیر سایت با نام کاربری admin مجاز است.

قانون شماره 31) درج هرگونه مسائل انتقادی توسط کاربران سایت، نسبت به مسئولین دانشگاه شمس گنبد، شامل هریک از عناوین شغلی که به هر ترتیب از این دانشگاه حقوق دریافت می نمایند، تنها و تنها منوط به استفاده از نام حقیقی و آشکار بودن هویت فرد، در هنگام انتشار مطلب است. بدین ترتیب حذف مطالب از این دست، توسط کاربرانی که این قانون را رعایت نمی کنند،  بدون تذکر قبلی پاک خواهدبود. و بنابر قانون شماره ی 4 هریک از کاربران مسئولیت نشر مطالب خود را دارا هستند. از این رو در صورت پیگیری قضایی، بنابر درخواست مسئولین مشخصات کاربر خاطی در اختیار سازمان درخواست کننده قرار خواهد گرفت.

 


آخرین ویرایش: 02-11-1392


ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تبلیغات


http://up.shamsgonbad.ir/view/2022519/724telegram-472-banner.gif
درباره ما
سایت فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه شمس گنبد متعلق به کلیه عزیزانی است که مقطعی از تحصیلات شان را در این موسسه گذرانیده اند. یا درگذشته و در حال حاضر جز اساتید و کارکنان این دانشگاه می باشند.شما با هر رشته ، گرایش و مقطعی می توانید در این سایت و تالار گفتگوی آن فعالیت کنید. وخاطرات، عکسها، تجربیات شخصی و مطالب مفید علمی و عملی را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید.برای بیان نظرات و پیشنهادات خود در مورد مطالب، طبقه بندی موضوعات و ... از نظرات هر پست یا ایمیل ما استفاده نمایید.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
  نظرسنجی
  سطح رضایت شما از عملکرد دانشگاه شمس گنبد؟
  محل تبلیغات شما

  کانال فرصت شغلی- استخدام

  نویسنده سایت باشید!
  https://rozup.ir/up/shamsgonbad/Pictures/nevisandeh-shams.gif
  جدیدکاربرگرامی! شما هم می توانید مطالب تان را با نام خود، در صفحه ی ابتدایی سایت، درج نمایید. بدین منظور و بعد از ثبت نام در سایت(عضویت سریع)، و ورود به پنل کاربری، دکمه ارسال مطلب زیر فعال خواهد شد. مطالب شما حداکثر 72 ساعت بعد از ارسال، با نام کاربری شما به  نمایش درخواهد آمد. (ترجیحا نام کاربری خود را نام،نام خانوادگی یا ترکیبی از این دو انتخاب نمایید.)
  ارسال مطلب

  پیوند ها

  تبلیغات
  آمار سایت
 • کل مطالب : 661
 • کل نظرات : 193
 • افراد آنلاین : 17
 • تعداد اعضا : 1993
 • آی پی امروز : 468
 • آی پی دیروز : 556
 • بازدید امروز : 22,167
 • باردید دیروز : 60,316
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 82,483
 • بازدید ماه : 153,256
 • بازدید سال : 314,535
 • بازدید کلی : 4,545,038
 • کدهای اختصاصی

   

  Instagram

  محل تبلیغات شما

  http://up.shamsgonbad.ir/view/1105812/ads-120-240-1.gif

  کارابران تایید شده

  کاربران تایید شده ی سایت شمس گنبد- اساتید و کارکنان قدیمی و فعلی دانشگاه شمس لطفا با ایمیل حقیقی خود ثبت نام کرده و جهت درج در این مکان یک ایمیل به مدیر سایت ارسال کنند

  آقای کهساری خانم کرک ابادی آقای نظری آقای هلاکو آقای حسین نوری پهلوانلو

  فروشگاه نرم افزار

  محصولات اندرویدی سایت شمس گنبد


  1- مدیریت خودکار کانال تلگرام

  دانلود نسخه ی اندروید:

  دانلود از کافه بازار

  دانلود از پارس هاب

  دانلود از ایران اپس

  دانلود از مای اپس

  دانلود از کندو

  دانلود نسخه ی سایر سیستم عامل ها:

  سایت برنامه

  2- آوسرت(آموزش ویدیویی ساخت ربات رایگان تلگرام)

  دانلود از سایت

  دانلود از اول مارکت

  دانلود از پارس هاب  3- لاغری 15 کیلویی

  دانلود نسخه ی اندروید:

  دانلود از کافه بازار

  دانلود از پارس هاب

  دانلود از ایران اپس

  دانلود از مای اپس

  دانلود از کندو


   سفارش ساخت اپلیکیشن 09116630502

  تالارهای گفتگوی دانشجویان
  معماری عمران برق کامپیوتر تاسیسات

  تالارهای گفتگوی فارغ التحصیلان
  معماری عمران برق کامپیوتر مکانیک و تاسیسات

  کسب درآمد